איך לבחור נכון עגילים שיתאימו למבנה הפנים שלך

בחירת העגיל הנכון היא כמו למצוא את התספורת הנכונה לך. זוג עגילים יכול להשלים כל אאוטפיט ולשנות ברגע את הסגנון שלך. הוא יכול לשדר קלאסיות אלגנטית או טרנדיות אבל גם יכול לעשות את ההפך. אז איזה עגיל הכי מתאים אם יש לך פנים עגולות, מחודדות או ארוכות.


בכל הנוגע לבחירת התכשיטים שלנו, אנחנו נוטים לקחת בחשבון רק את הטעם שלנו. אם אנחנו אוהבים את זה מספיק ויכולים להרשות זאת לעצמנו, אז זה שלנו.

רק לעתים רחוקות (או ליתר דיוק, אף פעם לא) אנחנו לא קונות משהו שאנחנו אוהבות כי זה לגמרי לא מתאים למבנה הפנים שלנו...


מובן מאליו שכל צורות הפנים יפות, אבל באותו האופן שאנחנו מתאימות את הבגדים למבנה הגוף שלנו, ישנה חשיבות לעשות את אותו הדבר עם התכשיטים וזאת כדי להבין אילו סגנונות ידגישו ויאזנו את פרופורציות הפנים שלך בצורה הטובה ביותר.


אז קבלי את המדריך שלנו איך למצוא את העגילים שיתאימו למבנה הפנים שלך:


מבנה פנים עגול:

מאופיין על ידי קו לסת מעוגל וסנטר קצר. המצח מלא ומעוגל.


עבור מבנה פנים זה המטרה העיקרית היא הארכת צללית הפנים שלך ולא הרחבתה. כדי להשיג זאת, כדאי להימנע מעגילים מעוגלים, ולהתמקד יותר בסגנונות ארוכים כדי ליצור אשליה של אורך נוסף.


עגיל אנדראה >> | עגיל ברוק >> | עגיל ריאנה >>


מבנה פנים מרובע:

במבנה זה רוחב המצח, הלחיים וקו הלסת שלך יהיו דומים. צידי הפנים בדרך כלל ישרים.


פרצופים בצורת ריבוע מאופיינים בדרך כלל בקווי לסת חזקים. התכשיטים שיכולים לעזור להחמיא ולרכך את מבנה הפנים שלך, הם סגנונות מעוגלים וצורות זורמות - שום דבר זוויתי מדי .

הכי יתאימו עגילים מוארכים בעלי צורה עגולה או אליפסה באורך בינוני או ארוך וחישוקים.

רצוי להתרחק מעיצובים מרובעים, שידגישו אפילו יותר את המבנה


עגיל אמילי >> | עגיל לורי >> | עגיל מארי >>מבנה פנים יהלום:

פנים במבנה יהלום מאופיינים במצח וסנטר צרים, כאשר העיניים הן החלק הרחב ביותר של הפנים.


אם הפנים שלך מחודדות, בחרי בעגילי שנדליר גדולים או בעגילים שמתרחבים לקראת החלק התחתון. אלו צורות שימשכו את העין לכיוון העגילים וייצרו אשליה של קו לסת רחב יותר, דבר שיגרום לפנים להראות מאוזנות וסימטריות יותר.עגיל דיאנה >> | עגיל סמנטה >>


מבנה פנים אובלי:

מבנה פנים אובלי (אליפסה) מזכיר קצת ביצה. המצח שלך לא רחב מדי והקו מהמצח שלך משתלב עם עצמות הלחיים שלך.

מבנה זה הוא המבנה המאוזן ביותר. כמעט כל עיצוב עגיל תואם לסוג הפנים שלך ויחמיא לעצמות הלחיים ולאורך הפנים שלך. בין אם קטנים וצמודים, ארוכים, מרובעים או חישוקים הכל הולך.עגיל אן >> | עגיל אניה >> | עגיל ליה >>אז עכשיו אחרי שאת יודעת מה נכון למבנה הפנים שלך, נותר האתגר הגדול מכולם: להחליט מה לענוד 😊430 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול